Bursa Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

HEDEFLERE GİDEN YOLDA BİRLİK GÖSTERİSİ

Bursa İhtisas Deri OSB Yönetimi geleneksel hale getirdiği İftar organizasyonunu Bursa protokolü, OSB katılımcıları, çalışanlar ve ailelerinin yoğun katılımları ile gerçekleştirdi.

Bursa İhtisas Deri OSB ailesi İftar bereketini paylaştı. Podyum Davet’te gerçekleştirilen organizasyona Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Gülten Doğrul, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kargılı, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, geçmiş dönem Milli Savunma ve Milli Eğitim bakanlarından Turhan Tayan, üç ana ilçe belediye başkan yardımcıları, kurum ve kuruluşların temsilcileri, STK’ların temsilcileri, OSB katılımcıları, sanayiciler ve çalışanlar katıldı.
Programda konuşan Bursa İhtisas Deri OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rıfat Aygüler, Ramazan Ayı’nın ve yaklaşan Kadir Gecesi ile Ramazan Bayramı’nın tüm İslam Alemi’ne hayırlar getirmesini diledi. Başkan Aygüler, konuşmasında katılımcıları, çalışanları ve yerel yöneticilerin destekleri ile Bursa İhtisas Deri OSB’yi şehir kamuoyunda önemli bir yere getirdiklerini anlattı. Aygüler, Bursa’nın alanlarındaki geçmişi binlerce yıla dayanan tecrübesi, iş gücü, hammadde kaynaklarına yakınlığı gibi avantajları ile deri ve deri ürünleri imalatı alanında yalnızca ülkesinde değil bölgesinde de ana üretim ve ticaret merkezi haline geleceğini vurgulayarak, bölge yönetim kurulu ve katılımcıları ile bu hedefleri doğrultusunda çalıştıklarını belirtti.