Bursa Deri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi

BURSA İHTİSAS DERİ OSB GELECEĞE SAĞLAM ADIMLARLA YÜRÜYOR

Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i makamında ziyaret etti.

Bursa İhtisas Deri OSB Müteşebbis Heyet Başkan Vekili Rifat Aygüler, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem’i ziyaret ederek OSB Yönetimi olarak çalışma ve projelerini anlattı. Nilüfer Belediye Başkanlık makamında sohbet havasında geçen ziyarette Rifat Aygüler, Bursa İhtisas Deri OSB Yönetimi olarak göreve geldiklerinden bu yana sektörleri ve OSB’lerinin gelişimi adına önemli çalışmalara imza attıklarını belirtti. Aygüler,  Bursa’nın konumu, iş gücü, hammadde kaynaklarına yakınlığı, bu alandaki binlerce yıla dayanan geçmişi ile deri ve deri ürünleri sektörünün gelişimi için Türkiye’nin avantajlı şehirlerinden biri olduğunu vurguladı. Rifat Aygüler, bu avantajlardan doğru şekilde faydalanarak Bursa’yı alanlarında Türkiye’nin ve bölgesinin ana üretim ve ticaret merkezi haline getirebilmek adına durmadan çalıştıklarını anlattı.

TURGAY ERDEM’DEN TEŞEKKÜR…

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ise, Bursa İhtisas Deri OSB Yönetimi’nin çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirtti. Başkan Erdem, Bursa ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak her çalışmanın takipçisi ve destekçisi olduklarını belirterek, OSB Yönetimi’ne Bursa’nın üretim değeri, ekonomisi ve istihdamına katkı koyan çalışmalarından ötürü teşekkür etti.